Юридична консультація

юридична консультація тернопільДля того, щоб отримати юридичну консультацію у Тернополі Вам необхідно попередньо зв’язатись зі мною або моїм помічником за контактними телефонами вказаними на сайті. Зателефонувавши ми спільно узгодимо зручний час. Слід пам’ятати, що адвокати та юристи не завжди надають юридичні консультації з усіх галузей права, а тому домовляючись про юридичну консультацію необхідно коротко розповісти з проводу чого Вам потрібна допомога юриста.

Юридична консультація в режимі он-лайн

Юридична консультація он-лайн – це безкоштовна юридична допомога тим громадянам, які намагаються самостійно розібратися в ситуації, більше дізнатися про свої права і обов’язки, що визначаються законодавством України в кожному окремому випадку.

Кожна консультація он-лайн надається особисто мною, а не моїм помічниками чи іншими особами. Ви можете проконсультуватися з різних питань у галузях кримінального, цивільного, сімейного, господарського права.

Зараз в інтернеті існує безліч  форумів та сайтів на яких надають юридичні консультації. Проте більшість з них за якістю послуг, що надаються, залишають бажати кращого. Частина питань залишаються взагалі без відповідей. А буває і таке, що відповідь взагалі невірна, або ж відповідь доводиться чекати дуже довго.” Консультантами” здебільшого є студенти або люди, які взагалі не мають відношення до юриспруденції.

Всі юридичні консультації он-лайн відбуваються на безкоштовній основі. Питання надіслані мені є суворо конфіденційними. Це означає, що вся надана інформація не підлягає розголошуванню і не потрапить в руки Ваших конкурентів або недобросовісних людей.

Як отримати юридичну консультацію он-лайн?

Все дуже просто. Заповніть уважно всі поля форми, що знаходиться нижче. Термін відповіді залежить, перш за все, від моєї завантаженості, проте зазвичай не перевищує 2-3 робочих днів.

Зверніть увагу! Я не відповідаю на запитання, які потребують детального вивчення законодавства у певній сфері, судової практики, а також на запитання відповіді на які можна дати лише при безпосередньому вивченні Ваших документів.

 

На сайті встановлений безпечний HTTPS протокол, що унеможливлює отримання третіми особами інформації про відвідувачів даного сайту та надіслані повідомлення.

 

Пошук по сайту