Категорія "Корисно"

Правове регулювання застосування спеціальних засобів працівниками міліції

Дата: 24 Березень 2015 Рубрика: Корисно Коментарі: Немає коментарів

В умовах сьогодення ця тема є дуже актуальною, адже питання підвищення ефективності застосування спеціальних засобів працівниками органів внутрішніх справ з кожним днем набуває все більшої важливості. Комусь із нас уже доводилось зустрічатись із представниками правоохоронних органів або ж бути свідком застосування ними спецзасобів. Хтось, на жаль, може назвати немало фактів, коли при зустрічі з озброєним злочинцем... Далі »

Що робити коли Вас затримали працівники міліції? Пам’ятка

Дата: 24 Березень 2015 Рубрика: Корисно Коментарі: Немає коментарів

Людина, яка знає свої права, не є беззахисною. В теперішньому суспільстві дуже актуальною є тема адміністративного затримання, оскільки при спілкуванні з працівником міліції громадяни часто не свідомо виконують явно не законні вказівки правоохоронців, про що потім жалкують. Це призводить до поганих, а інколи і до фатальних наслідків. Отже, якщо Вас затримала міліція необхідно: • Поводитись максимально чемно, не чинити опору та не... Далі »

Що передбачає надзвичайний стан, про який заговорила влада?

Дата: 24 Березень 2014 Рубрика: Корисно Коментарі: Немає коментарів

Згідно із законодавством України, надзвичайним станом є особливий правовий режим який має наступні характеристики: Вводится тимчасово (на строк який не перевищує 30 діб та не більше ніж 60 діб в окремих місцевостях. Також у разі необхідності цей правовий режим може бути продовжено ще на 30 діб. За територією введення – можливе введення в окремій місцевості чи в цілому в державі. Вводиться в разі настання: — надзвичайних ситуацій... Далі »

Пошук по сайту