Вартість послуг

Мені, як адвокату, часто задають запитання: скільки коштують Ваші послуги або чи дорогий Ви адвокат?

Відповім так: я точно знаю, що на адвокатському ринку працюють адвокати, вартість послуг яких в декілька разів перевищують вартість моїх, а також адвокати гонорари яких є меншими.

Очевидним є те, що сьогодні вартість послуг адвоката залежить від багатьох факторів: попит, пропозиція, вартість реклами, а саме головне – від конкретних обставин справи. Дана позиція відповідає практиці, адже не буває однакових справ. У кожній справі є свої особливості і тонкощі, кожна окрема справа потребує різну кількість часу та зусиль для її позитивного вирішення. Тому вартість мої послуг визначається індивідуально та окремо в кожній справі, з урахуванням вказаних вище обставин, а також побажань клієнта.

Я не найкращий адвокат і сам би із задоволенням подивився на найкращого, але дуже багато чого вмію робити краще за інших і цим пишаюся. Про те, визначаючи розмір свого гонорару я не пообіцяю того, чого не зможу домогтися. Якщо ж моя робота приведе до результату, який перевищив очікування, що трапляється нерідко, тоді нехай краще для мого клієнта це буде приємним подарунком.

 

 

Пошук по сайту