Юрист Тернопіль

юрист тернопіль

Реалії життя досить часто ставлять громадян в умови, коли їм потрібно захищати свої законні права та інтереси в судах, органах влади, банках та інших організаціях. Окрім цього, життєвий устрій нашого суспільства такий, що практично кожному рано чи пізно знадобляться юридичні послуги чи юридична консультація. Це стосується, наприклад, оформлення спадку або операцій з нерухомістю, відшкодування збитків, стягнення аліментів, розподілу майна, вирішення трудових спорів, ДТП та інше. І це далеко не всі питання, для вирішення яких громадяни звертаються до адвокатів чи юристів, у тому числі і у місті Тернополі.

У нашому обласному центрі такі послуги громадянам надають як державні, так і приватні юристи. Всі юристи Тернополя звичайно мають відповідну освіту та певний досвід роботи у сфері юриспруденції. Але, як свідчить практика, серед них інколи важко знайти дійсно висококваліфікованого адвоката або юриста, котрий спеціалізується на саме тих проблемах, які Вас турбують. При цьому не слід забувати і про «порядність» деяких адвокатів та юристів.

Якщо Вам потрібні професійні юридичні послуги кваліфікованого адвоката, який на ділі стане захисником Ваших законних прав та інтересів і надасть конкретну допомогу у вирішенні Вашої проблеми, при чому за досить прийнятну оплату, Ви звернулись за правильною адресою.

В сфері юриспруденції я вже більше 27 років. За час своєї адвокатської діяльності набув немалий досвід з надання якісних, професійно обґрунтованих юридичних послуг як в цивільних, так і в кримінальних справах. Кожну цивільну справу, довірену мені клієнтом, я розглядаю не як чергову щоденну роботу, а як поставлену переді мною задачу, яку необхідно вирішити в інтересах клієнта. З цією метою я завжди ретельно розробляю план дій, спираючись на свою достатню юридичну кваліфікацію та досвід роботи в цій сфері.

При участі в кримінальних провадженнях, що є моєю основною спеціалізацією, я, як захисник підозрюваної або обвинуваченої особи, або представник потерпілої особи, завжди находжу ефективні правові методи, щоб захистити інтереси своїх клієнтів. Цьому передує ретельне вивчення відповідної справи та складання плану дій в межах закону.

Якщо Ви звернетесь за юридичними послугами до мене, я гарантую, що використаю всі найбільш ефективні методи та інструменти для вирішення Вашої проблемі. При потребі до розгляду справи мною будуть залучені незалежні експерти, свідки, представники державних органів та інші особи. Окрім цього, за Вашим бажанням я готовий сприяти вирішенню Вашої справи шляхом укладення мирової угоди.

Шановні клієнти! Не затягуйте вирішення своїх проблем. Своєчасно звертайтесь за юридичною допомогою до адвоката чи юриста. Зазначу, що допомагати клієнтам, які несвоєчасно звертаються до фахівців, значно важче. А подекуди проблему взагалі вже вирішити буває неможливо. Чекаю Ваших звернень.